Piekło zamarzło! Persona 5 Royal, 4 Golden, 3 Portable zmierza nie tylko na PC, Xbox, PS5, ale także na Nintendo Switch!

28.06.2022 | Jakub Gertych

Podczas nowego odcinka Nintendo Direct ogłoszono jakie nowe gry Partnerów Nintendo zagoszczą w przyszłości na przenośnej konsolce. Pokazano ponad 20 zapowiedzi w tym jedną niezwykle wyjątkową i od lat wyczekiwaną wśród fanów gier jrpg! 

Dyskusje na temat potencjalnego przeportowania na pozostałe platformy ekskluzywnej przez lata dla PlayStation Persony 5 trwały w najlepsze. Niepewność trwała do czerwca 2020 roku gdy na PC wydano Persona 4 Golden, był to przełomowy moment dla fanów cyklu serii, ponieważ wyrwała się ona z sidła ekskluzywności PlayStation. Dwa lat później 12 czerwca 2022 roku ogłoszono, że Persona 5 Royal, 4 Golden, 3 Portable pojawią się także na PC i Xboxie, a to ponownie rozpaliło serca fanów Persony i grania w drodze. Nadzieję wzmacniały liczne przecieki i stało się! 21 października miłośnicy Switcha zagrają mobilnie w Personę 5 Royal! 

Pozostałe gry z cyklu serii zostały na Nintendo Switch potwierdzone bez daty premiery.

Cykl Persony to nie jedyna nowość ze wspomnianego wydarzenia! Ogłoszono także, że gra Nier Automata w edycji The End of YoRHa zagości na Switchu już 5 Października! 

Przypomniano także o nadchodzących premierach Sonic Frontiers, Portal Companion Collection oraz ujawniono datę premiery Mario + Rabbids Sparks of Hope (20.10.2022). Całą listę nowości znajdziecie w pełnym odcinku Nintendo Direct:

Pamiętajcie, że MSI jako wiodąca marka Gamingowa wspiera wszystkich graczy, niezależnie czy gracie na PC, laptopie, konsoli czy mobile! Pracujemy nad tym aby każdy gracz znalazł u nas coś dla siebie 😊

TEAM PS, XBOX, SWITCH – polecamy idealne do konsol monitory Gamingowe
https://pl.msi.com/Monitors

TEAM PC – Topowe, wydajne i super wyglądające PC od MSI
https://pl.msi.com/Desktops
https://pl.msi.com/Promotion/poweredbymsi

TEAM LAPTOPY – Granie na laptopie to wasza para kaloszy? Ten sprzęt nigdy was nie zawiedzie: https://pl.msi.com/Laptops

TEAM MOBILE – Lubicie gry mobilne i czujecie potrzebę pogrania w nie na większym ekranie? Sprawdźcie aplikacje MSI APP PLAYER